320,00 lei Prețul inițial a fost: 320,00 lei.269,00 leiPrețul curent este: 269,00 lei.* pretul include TVA | Cod Produs: GACOP15

![]() |
77.41 Lei x 4 rate |
Cu design modern, construit din otel inoxidabil AISI 304, sifonul de duș auriu faianțabil oferă băii dvs. un aspect deosebit aducând o îmbunătățire în materie de funcționalitate și stil.
Sifonul de pardoseala auriu faianțabil se poate placa cu gresia dumneavoastră creând un aspect invizibil. Adâncimea grătarului în care se montează gresia/piatra este de 14mm, acesta este reversibil și se poate întoarce putând fi folosit ca grătar Plat.
Sifonul de pardoseala Gold/auriu faianțabil este ușor de curățat datorită suprafeței netede, nu necesită întreținere specială dar e recomandat să o curățați în mod constant. Inoxul este vulnerabil la zgârieturi. Nu folosiți materiale abrazive, utilizați doar detergenți de uz casnic sau soluții speciale pentru inox.

| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
|---|---|
| Lungime | 15 cm |
| Latime | 15 cm |
| Inaltime in sapa | 60 mm |
| Material | otel inoxidabil 304 |
| Grosime gratar / capac | 1.5 mm |
| Grosime corp rigola | 1.2 mm |
| Tip iesire | Orizontala |
| Diametru iesire | Ø 40-50 mm |
| Debit apa | 35 (l/min) |
| Culoare | Auriu |
| Model | Faiantabila |
| Garantie | 2 ani |
| Greutate | 1,2 kg |
În stoc magazin

În stoc magazin

În stoc magazin

În stoc magazin

În stoc magazin

În stoc magazin

În stoc magazin

320,00 lei Prețul inițial a fost: 320,00 lei.269,00 leiPrețul curent este: 269,00 lei.* pretul include TVA | Cod Produs: GACOP15