190,00 lei Prețul inițial a fost: 190,00 lei.159,00 leiPrețul curent este: 159,00 lei.* pretul include TVA | Cod Produs: SQUARE15

![]() |
49.85 Lei x 4 rate |
Cu design modern, construit din otel inoxidabil AISI 304, sifonul de dus cu gratar Square oferă băii dvs. un aspect deosebit aducand o imbunatatire in materie de funcționalitate și stil.
Sifonul de pardoseala cu gratar Square este ușor de curățat datorita suprafeței netede, nu necesita întreținere speciala dar e recomandat sa il curățați în mod constant. Inoxul este vulnerabil la zgârieturi. Nu folosiți materiale abrazive, utilizați doar detergenți de uz casnic sau soluții speciale pentru inox.

| Dimensiuni | 15 × 15 × 7 cm |
|---|---|
| Lungime | 15 cm |
| Latime | 15 cm |
| Inaltime in sapa | 60 mm |
| Material | otel inoxidabil 304 |
| Grosime gratar / capac | 1.5 mm |
| Grosime corp rigola | 1.2 mm |
| Tip iesire | Orizontala |
| Diametru iesire | Ø 40-50 mm |
| Debit apa | 35 (l/min) |
| Culoare | Argintiu |
| Model | Square |
| Garantie | 2 ani |
| Greutate | 1,2 kg |
În stoc magazin

În stoc magazin

În stoc magazin

În stoc magazin

În stoc magazin

În stoc magazin

În stoc magazin

190,00 lei Prețul inițial a fost: 190,00 lei.159,00 leiPrețul curent este: 159,00 lei.* pretul include TVA | Cod Produs: SQUARE15