335,00 lei Prețul inițial a fost: 335,00 lei.299,00 leiPrețul curent este: 299,00 lei.* pretul include TVA | Cod Produs: FERRO13
Sistem de dus, lungime furtun 1.5 m
![]() |
84.93 Lei x 4 rate |
Pentru a finaliza montajul, trebuie să achiziționați o baterie duș.
NP22
| Tip montaj | de perete |
|---|---|
| Tip comanda | monocomanda |
| Baterie | Nu |
| Pachetul include | bara cu suport culisant, cap dus fix, furtun dus si para |
| Diametru cap fix de dus | 200 x 200 mm |
| Diametru para | 75 x75 mm |
| Material cartus | ceramica |
| Dimensiune racord | 1/2" |
| Debit apa | 20 (l/min) |
| Culoare | Argintiu |
| Finisaj | Crom |
| Material | alama |
| Tehnologie | Ferro Easy Clean |
| Model | Square |
| Producator | Ferro |
În stoc magazin

În stoc magazin

În stoc magazin

335,00 lei Prețul inițial a fost: 335,00 lei.299,00 leiPrețul curent este: 299,00 lei.* pretul include TVA | Cod Produs: FERRO13