589,00 lei Prețul inițial a fost: 589,00 lei.473,00 leiPrețul curent este: 473,00 lei.* pretul include TVA | Cod Produs: FEROO12
Sistem de dus cu baterie inclusa, lungime furtun 1.5 m
NP71-BAG7U
![]() |
128.52 Lei x 4 rate |
NP71-BAG7U
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
|---|---|
| Tip montaj | de perete |
| Tip comanda | monocomanda |
| Baterie | Da |
| Pachetul include | bara cu suport culisant, baterie dus, cap dus fix, furtun dus si para |
| Diametru cap fix de dus | 200 x 200 mm |
| Diametru para | 75 mm |
| Material cartus | ceramica |
| Dimensiune racord | 1/2" |
| Debit apa | 20 (l/min) |
| Culoare | Argintiu |
| Finisaj | Crom |
| Material | alama |
| Tehnologie | Ferro Easy Clean |
| Model | Round |
| Producator | Ferro |
| Greutate | 3 kg |
În stoc magazin

În stoc magazin
